Sposoby na płaski brzuch – odchudzanie, ćwiczenia i lipomasaż

toruńska kancelaria notarialna dobry notariusz pomoc notarialna
W jakich sprawach może doradzić nam notariusz?
7 kwietnia, 2017
prawnik Toruń obowiązek alimentacyjny kancelaria
Kto może żądać alimentów? Porady adwokata
8 kwietnia, 2017

Sposoby na płaski brzuch – odchudzanie, ćwiczenia i lipomasaż

Skuteczne odchudzanie toruń sposoby na płaski brzuch zabiegi wyszczuplające

Skuteczne odchudzanie toruń sposoby na płaski brzuch zabiegi wyszczuplające

Jak wyszczuplić brzuch?

Idealnie płaski brzuch to fantazja sporej liczby osób – zarówno kobiet, jak również panów. Cudownie by było w przypadku, gdyby był doskonale umięśniony i troszkę atletyczny (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch jest tą częścią ciała, która jest dla nas epicentrum w czasie aktywności fizycznej i przy stosowaniu różnorodnych diet. Osoby, które bardzo dużo trenują, mają szansę chwalić się kolegom i koleżankom ślicznym, szczupłym brzuszkiem i „dostojnie” chadzają po plaży albo wyprężają się na hamakach nad jeziorem. Ten fakt nikogo nie dziwi, gdyż brzuch jest ową sferą ciała, która pociąga płeć przeciwną. Mamy szansę także zaobserwować takie osoby, którym w sumie nie zależy na przesadzonym negliżu i w zasadzie nie pokazują tak chętnie umięśnionego brzuszka. Nad kondycją musimy pracować – nie dajmy się „wpuścić w maliny”.

Jeżeli zamierzamy wylegiwać się całymi popołudniami na sofie zamiast wędrować na aqua-aerobik czy ćwiczyć z trenerem, to z pewnością w ogóle nie zrealizujemy takiego marzenia. Zamiast zachwycającego bikini lub slipów, będziemy zobowiązani wciskać się w duże kostiumy, tankini ze spódniczką lub spodenki i koszulkę. Każdy stwierdza: musisz wszystko sobie zaplanować, dobre rezultaty da odpowiednia dieta oraz aktywność fizyczna. Jednak czy naprawdę? Czy jest to doprawdy takie naturalne, jak wspominają przyjaciele? Czy potrzebna jest tylko dieta bogata w warzywa i owoce, dużą ilość ćwiczeń i co najważniejsze – brzuszków, by móc pochwalić się szczupłym brzuchem? Otóż nie całkiem. Odchudzanie w zasadzie nie bazuje wyłącznie na wspomnianych łatwych rzeczach, lecz ponadto na genetyce, a więc podatnościach biologicznych.

Czy można pozbyć się nieestetycznych fałdek z brzucha za pomocą brzuszków?

Absolutnie nie można „spalić” tkanki tłuszczowej tylko w jednym rejonie, niezbędny jest ogólny wysiłek wszystkich partii ludzkiego ciała. Oporny tłuszczyk w naszym ciele spala się równomiernie, innymi słowy – w każdej partii ciała równomiernie do liczby komórek tłuszczowych. Odchudzanie występuje wszechstronnie, odnosi się do całego ciała, a reklamy, które oferują doskonałe ciało w tempie ekspresowym, po prostu okłamują. Ważną funkcję odgrywa tutaj genetyka, bo wybrane osoby mają mocniejsze predyspozycje do magazynowania tłuszczu tylko dlatego, iż ich rodzice, dziadkowie i pozostałe osoby z rodziny, również miały z tym wielki problem. Podczas wykonywania wyłącznie samych brzuszków z całą pewnością nie pozbędziemy się nieestetycznych fałdek, bo w owym czasie będziemy zużywać nieznaczną ilość energii. Ćwiczenia na brzuch pokrzepiają mięśnie w dręczącej nas okolicy i po czasie niekiedy może się okazać, że mamy tam dużo więcej centymetrów niżeli myśleliśmy. Muskuły nabierają siły (wytworzy się nam stabilne podparcie), ale tłuszcz zostanie.

Jeśli nie brzuszki, to co trzeba robić?

Oprócz ustabilizowanej diety oraz sportu kompleksowego (więc treningów dotyczących wszystkich części ciała, a nie jedynie wybranej grupy), mamy szansę zaczerpnąć z specjalistycznego odchudzania w studiu modelowania sylwetki. Nie chodzi tu jednakże o to, by przez 24 godziny chodzić na masaże jakimiś tajemniczymi urządzeniami…i odpuścić sobie wspomniane rzeczy wyszczególnione wcześniej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą połączone – zdrowa dieta, aerobik i kuracje kosmetyczne, jakie wygładzą naszą skórę, ograniczą cellulit, wygładzą fałdki w obszarach, na jakie dieta oraz ćwiczenia w ogóle nie potrafią nic zaradzić.

W ostatnim czasie takim fajnym sposobem na odchudzanie jest przykładowo liposukcja bez skalpela przy pomocy nowoczesnego urządzenia Med 2 Contour Medical. Za jego pomocą mamy możliwość sprawnie wyeliminować zbędny tłuszczyk z kluczowych partii ciała, przykładowo na biodrach. Chodzi tu nie tylko o fenomenalne wyrzeźbienie figury po jednorazowym zabiegu, ale również pozbycie się miejscowej tkanki tłuszczowej. Specjalna głowica zasysa w regularnych odstępach fragmenty skóry, zaś fale dźwiękowe rozrywają komórki tłuszczowe. Są one w dalszej kolejności eliminowane z organizmu poprzez limfę, zaś w kolejnej fazie – poprzez wątrobę. Możemy również zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który poprawia wygląd skóry, jej jędrność, rzeźbi figurę, likwiduje cellulit oraz minimalizuje miejscowe otłuszczenia. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus działa nie tylko na komórki tłuszczowe, ale też na mięśnie. A precyzyjnie: stymuluje naszą skórę, tkankę pod skórą oraz muskuły, żeby szybciutko i efektywnie wyrzeźbić ciało. Oporny tłuszczyk ulega upłynnieniu, ponieważ działają na niego fale radiowe. A taki stan rzeczy wpływa na to, że nasza skóra i bicepsy są dokładnie nagrzane. Wspomnianym urządzeniem można również redukować widoczność zmarszczek dookoła oczu oraz ust, jak również kształtować owal twarzy. Sporo osób decyduje się również na nowości zabiegowe z zastosowaniem endermologii, przykładowo na lipomasaż. To prawdopodobnie najatrakcyjniejsza możliwość, gdyż należy włożyć profesjonalny kostium, natomiast kosmetolog przeprowadza zabieg ssącą głowicą, która „ześlizguje się się” po tymże kostiumie.

Jeśli zafascynował Cię ów artykuł, szukasz ciekawego sposobu na pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej w sumie nie tylko na brzuszku to kliknij w link tutaj – odchudzanie.torun.pl – a może znajdziesz właśnie to czego szukasz.

Komentarze są wyłączone.