ZAPLECZE SEO

Zaplecze SEO

Jeśli potrzebujesz najefektywniejszej strategii marketingowej, zaplecze SEO to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Jest to szereg użytecznych, indywidualnie zaprojektowanych i niesamowicie skutecznych stron zapleczowych, czyli witryn internetowych promujących Twoją działalność i podnoszących pozycję Twojej strony w Google jednocześnie. Zaplecze SEO to metoda marketingowa, która po pierwsze dobrze wpłynie na wizerunek Twojej firmy, a po drugie zwiększy jej renomę w Sieci. Po prostu wyższa rozpoznawalność marki, rosnące dochody i więcej Klientów. Jedna oferta, a tak dużo perspektyw.

Agencja Topranking oferuje profesjonalne zaplecze SEO dla odbiorców reprezentujących różnorodne branże biznesu. Blogi internetowe, fora dyskusyjne, witryny poradnikowe, czy strony o produktach – Twoje strony zapleczowe mogą przyjmować każdą formę. My wybieramy spersonalizowane rozwiązania, niepowtarzalne teksty i wysoką skuteczność zaplecza SEO. Przecież jesteśmy świadomi, tego, że szereg kilku stron zapleczowych ciężko pracuje na rzecz Twojej pozycjonowanej witryny.

Zaplecze SEO wykonywane przez Topranking to:

  • Różne struktury stron pozycjonerskich
  • Unikatowa adresacja IP każdej strony branżowej
  • Wysoka moc linków zewnętrznych
  • Sposobność zarabiania na stronach pozycjonerskich (sprzedaż linków seo, programy partnerskie, jak i korzystanie z reklam adsense i adtitle)
  • Spersonalizowany design
  • Specjalistyczne teksty SEO z ogromną ilością słów kluczowych

Przejdźmy jednak do konkretnych przypadków. Przedstawimy Ci historię Ci o konkretnym zapleczu SEO, które opracowaliśmy dla jednego z naszych Kontrahentów – firmy zajmującej się handlem akcesoriów do samochodu. Wskażemy Ci jak tworzymy zaplecze do pozycjonowania i jakie są rezultaty postawienia stron zapleczowych.

Dla naszego Kontrahenta wykupiliśmy 3 strony i przyłączyliśmy je do określonego hostingu. hostingu. Każdy z adresów www stron posiadał słowa kluczowe zgodne z dziedziną, w której Klient się specjalizuje. Strony zapleczowe miały indywidualną adresację IP, co jest niezwykle kluczowe przy linkowaniu.

Kolejnym etapem było opracowanie designu każdej strony zapleczowej. Strony zapleczowe zostały zainstalowane na platformie Wordpress, po czym na każdej dodaliśmy wyjątkowe treści z adekwatną liczbą fraz kluczowych. Dwie strony zapleczowe zostały zaprojektowane w formie poradnika, a jedna prezentowała poszczególne akcesoria, które firma naszego Klienta ma w swojej ofercie.

Później zoptymalizowaliśmy każdą z domen i rozpoczęliśmy mechanizm linkowania. Dla wszystkich stron zapleczowych zarejestrowali także indywidualny profil na stronach społecznościowych, gdzie raz na jakiś czas dodajemy świeże wiadomości o nowościach w branży samochodowej.

Zaplecze pozycjonerskie po jakiś 3 miesiącach zaczęło generować ruch. Zainteresowani odbiorcy zaczęli korzystać z produktów przedsiębiorstwa naszego Partnera, co było fundamentalnym celem kompletnego mechanizmu tworzenia zaplecza SEO. Ponadto pozycja pozycjonowanej strony naszego Klienta podskoczyła, dochodząc finalnie do pierwszej dziesiątki bezpłatnych wyników wyszukiwania dla lokalizacji Toruń.

W rzeczy samej! Zaplecze SEO może konkretnie wpłynąć na popularność Twojej firmy. I faktycznie, strony zapleczowe mogą stać się dodatkowym źródłem zysków. Skorzystaj z naszej profesjonalnie sporządzonej usługi i zacznij rozpowszechniać swoją firmę w Internecie.