Wynajem czy zakup ekranu LED?

notariusz notariusz toruń usługi notarialne
Poświadczenie umowy najmu mieszkania
13 kwietnia, 2017
odszkodowania toruń dochodzenie odszkodowań kancelaria odszkodowawcza
Odszkodowania i ubezpieczenia zdrowotne
14 kwietnia, 2017

Wynajem czy zakup ekranu LED?

wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

Wyświetlacze diodowe od pewnego czasu są statycznym punktem miejskiej struktury. Obszary, w których są wstawione, nabierają całkiem odmiennego charakteru. Są częściej oglądane, zaś treści reklamowe dużo szybciej są przyswajane przez możliwych Nabywców. Technika LED nie ulega wątpliwości ma mnóstwo walorów, jednak nie zalicza się do najtańszych. Warunki atmosferyczne nie mają wpływu w jakikolwiek sposób na intensywność ekranu LED, ani na metodę emitowania poprzez niego treści. Niektóre są tak jasne, iż można je zaobserwować z odległości co najmniej 40 metrów. Ponadto światło absolutnie nie stanowi większego kłopotu – treści reklamowe są znakomicie widoczne. Dzięki wdrożeniu ochrony IP 65 ekrany LED poprawnie funkcjonują w czasie zawiei, gradu lub ulewy. Do dzisiaj są stosowane jako nadrzędny sposób do przedstawiania wielorakich informacji, przykładowo treści promocyjnych, kursów walut bądź rezultatów sportowych. Jako innowacyjne narzędzie marketingowe wyświetlacze diodowe stały się wręcz nieuniknione.

Telebimy – jakie parametry są najważniejsze?

Reklama jest dźwignią handlu – to rzecz oczywista. By zintensyfikować sprzedaż, np. rozbudować grono oddanych Kupujących oraz zwabić kolejnych, musimy bezwarunkowo wybrać sposób reklamy. Korporacje, jakie potrafią wydać dużo więcej pieniędzy, będą publikowały spoty reklamowe na dużych telebimach bądź reklamować swoje wyroby w TV. Jak rzeczywiście prezentuje się rzecz z telebimami? Czy wynajem ekranów jest obecnie naprawdę taki dochodowy? W jaki sposób ma się kwestia z ekranami LED z perspektywy technicznej? Co zrobić, aby po długim okresie (np. po wielu latach) świecił jak nowy? W sumie nie da się skrótowo odpowiedzieć na wszystkie pytania, ponieważ niektóre sprawy znają wyłącznie osoby bardzo dobrze rozumiejące branżę.

Rozważając nabycie lub wypożyczenie ekranów LED, powinniśmy rzucić okiem na co najmniej kilka podstawowych spraw, jakie mają znaczny wpływ na jego pracę po długim czasie. Bynajmniej nie chodzi tylko o cenę oraz jakość, na jakie od razu kierują uwagę klienci.

Jakość diod, z jakich został wytworzony ekran LED

Ów parametr decyduje o żywotności telebimu, jego intensywności oraz… wartości. Wyświetlacze diodowe niewiarygodnie tanie są najczęściej utworzone z chińskich diod, które mają nadzwyczaj ograniczoną przejrzystość i potrafią przysparzać bardzo dużo problemów w trakcie renowacji. Poza tym wielokrotnie można zauważyć niejednolity kolor ekranu, które są zwyczajnie różnicą temperatur, jaka dokonuje się w diodach o różnorodnych odcieniach. Dużo bardziej korzystny jest dzisiaj wynajem ekranów LED, które są wytwarzane w Tajwanie. Nie łudźmy się jednak – najwspanialsze wyświetlacze ledowe są wykonywane w USA i Japonii.

Strategia łączenia indywidualnych diod

Ważne jest jeszcze to, czy są przytwierdzane manualnie czy przemysłowo. W pierwszym przypadku musimy mieć na uwadze to, iż odrębne diody potrafią ulec awarii oraz będą wygasać. W rezultacie na telebimie będą widoczne ciemne punkty, a restauracja również nie kwalifikuje się do najlżejszych. Diody instalowane przemysłowo nie sprawią nam wymienionych problemów.

Czytelność ekranu LED

Nie może być zależna od warunków zewnętrznych, przykładowo gorącego powietrza lub nasłonecznienia. Jasność w rozmiarze 5.000-7.000 cd wystarczy, aby można było wyświetlać treści reklamowe w jakichkolwiek warunkach, chociażby w trakcie obfitych deszczów.

Oprogramowanie do ekranu LED

Musimy koniecznie rzucić okiem na oprogramowanie, przy użyciu jakiego będziemy mieli możliwość nanosić zmiany na telebimie, a dokładniej emitować nowe materiały promocyjne, układać je w wybranej sekwencji itd. Bardzo dobrze by było, jeżeliby telebimem można było manewrować na odległość (a więc poprzez Internet). Jednym z najbardziej komfortowych programów jest bez wątpienia Screen Show firmy Revolution-Tech. Można przy jego użyciu przygotowywać naprawdę rozbudowane konfiguracje reklam, a taka możliwość zarówno dla firmy wynajmującej ekran, a także dla najemcy, jest niesłychanie istotne.

Czy opłaca się kupić ekran LED?

Całokształt zależy od tego, w jakiej lokalizacji będzie się znajdować, jaką będzie posiadać wielkość i jakości. W przypadku kiedy kupimy chiński telebim, wtedy na pewno powinniśmy brać pod uwagę to, że będzie wymagać sporej liczby modernizacji, zaś co za tym idzie – sporych wydatków. Telebim posiada ogromną przewagę nad standardowymi wewnętrznymi przekaźnikami treści reklamowych, przykładowo billboardami. Inna jest po prostu widzialność obrazu. Kupujący mocno zwracają uwagę na pomysłowe reklamy, które interesują identycznie jak obrazy w kinie. Dla pewnych osób suma wynajęcia telebimu może być odpłatnością zaporową, a na instalację powinniśmy mieć dodatkowe upoważnienie (krótko mówiąc nie możemy zamontować opisanego mocnego obiektu w przypadkowym miejscu). Warto pamiętać, że ekrany LED w ogóle nie mogą być umieszczane prostopadle do drogi, ponieważ oślepiają kierowców – są w takiej sytuacji traktowane troszeczkę jak niebezpieczeństwo. Dobrze jest jednakże zakupić bądź wynająć wysokiej jakości ekran LED, ponieważ Klienci w zaprezentowanym przypadku lepiej pamiętają treści promocyjne. A przedsiębiorstwa częściej płacą za emisję reklam, gdyż oddziałuje to na sprzedaż.

Jeżeli jesteś zaintrygowany opisaną odmianą reklamy, wejdź w odsyłacz znajdujący się w tym miejscu – Wynajem ekranów LED

Komentarze są wyłączone.