Nowoczesne telebimy na imprezy masowe

zakręcarki zalkin maszyny zakręcające zakręcarki butelek
Nowoczesne maszyny zakręcające, czyli zakręcarki firmy Zalkin
Kwiecień 22, 2017
filmy reklamowe z drona spoty reklamowe z drona filmowanie dronem w toruniu
Usługi filmowania dronem
Kwiecień 22, 2017

Nowoczesne telebimy na imprezy masowe

wynajem telebimu cena telebimy wynajem telebim

wynajem telebimu cena telebimy wynajem telebim

Masowa impreza nie może obyć się dzisiaj bez telebimu

Dzisiaj każda masowa impreza musi obowiązkowo posiadać optymalną scenografię audiowizualną. W miejscach, gdzie najważniejsze są: obraz, dźwięk oraz podświetlenie, zdecydowanie musimy zamontować innowacyjne – oraz oczywiście wysokiej jakości – wyposażenie transmisyjne. Specjalność rozrywkowa jest specjalizacją niesłychanie wymagającą, gdyż każdy indywidualny recital czy wydarzenie sportowe powinno koniecznie spełnić potrzeby większości uczestników. Każdorazowo czekają oni z niecierpliwością na dobre widowisko bez uciążliwych zakłóceń.

Telebimy to dzisiaj niezwykle nowatorskie i ekonomiczne urządzenia, dzięki którym mamy możliwość podczas imprezy publicznej przedstawiać rozmaite materiały, przykładowo treści reklamowe patronów. Tego rodzaju wyświetlacze stosuje się jako scenerię zdarzeń komercyjnych, w czasie rewii mody, dyskusjach i koncertach. Niezwykle często można je dostrzec w supermarketach, w galeriach sztuki oraz pomieszczeniach sportowych. Mają szansę sprawować funkcję główną (właśnie jak na koncertach) albo jako drugi plan (np. w przypadku meczy piłki nożnej). Kolejnym sposobem na zagospodarowanie ekranów LED jest ulokowanie ich w sferze miejskiej na potrzeby pokazywania reklam bądź innych wiadomości, przykładowo pogody i godziny.

Należałoby podkreślić, iż bynajmniej nie trzeba inwestować odłożonych środków finansowych w tak wartościowy sprzęt. Coraz częściej nawet ogromne przedsiębiorstwa czerpią z wynajmu telebimów, gdyż – niejako w pakiecie – otrzymują obsługę techniczną, przykładowo do zainstalowania sprzętu przed wydarzeniem czy jego schowanie i przetransportowanie natychmiast po nim. Za pomocą przenośnej formy ekrany możemy w bezproblemowy sposób przemieścić w te lokalizacje, gdzie są teraz potrzebne. Spora liczba firm, jakie fachowo zajmują się instalacją i serwisem telebimów, są w stanie zrealizować tę procedurę w nieomal 45 minut. Można także swobodnie ustawić kąt nachylenia ekranu, oraz przesuwać nim wokoło własnej osi.

Gdzie najlepiej sprawdzi się telebim?

Telebim do wynajęcia – ponieważ takim wyrażeniem często na wielu stronach internetowych opisuje się ekrany ledowe, które wypożyczają najprzeróżniejsze przedsiębiorstwa – znakomicie spełnią oczekiwania na konferencjach. Nierzadko transmisja nie jest w stanie „dojść” do wszystkich zebranych (trudne jest skupienie ich w najistotniejszym pomieszczeniu), a wyświetlacze ledowe efektywnie redukują niniejszy dylemat. Ponadto wszyscy widzowie są w stanie aktywnie brać udział w konwersacji, zatem na żywo prosić o wyjaśnienia.

Występy oraz akcje na otwartej przestrzeni, przykładowo festiwale, to dodatkowe widowiska, na których muszą z pewnością stać ekrany LED. Komunikat powinien „dojść” do bardzo dużej ilości zebranych oraz wcale nie musi być skumulowany w jednym obszarze. Wielekroć oprócz indywidualnego nadrzędnego telebimu ustawia się parę konkurencyjnych w odległych stronach miasta, które zatrzymują dodatkowych obserwatorów. Częstokroć takim właśnie zdarzeniem będzie nocny festiwal kabaretów, natomiast częstokroć koncert wybitnego zespołu. W pierwszej sytuacji rzeczywiście mogą zdać egzamin dwa pojedyncze telebimy, na których będą skupiać się odbiorcy z najdalszych rejonów. W drugim przypadku nieunikniona jest specjalistyczna scenografia, która opiera się na ulokowaniu najwyższej klasy sprzętu akustycznego, oświetlenia, efektów estradowych (np. laserów).

Telebimy nie tylko od święta

Telebimy są perfekcyjnym wyjściem nie tylko na ogromne widowiska, jakie zrzeszają setki lub tysiące mieszkańców. Widzi się je na co dzień, np. w knajpach lub ogródkach piwnych. Osoby, które z któregoś powodu nie mają sposobności zawitać w innym miasteczku na wspaniałym zdarzeniu sportowym, mają możliwość komfortowo spotkać się w tzw. „strefie kibica” oraz wpatrywać się w relację z pojedynku ulubionej drużyny. Widzowie mają szansę więc liczyć na najlepszą jakość przesyłanego obrazu oraz prawdziwe emocje. Naturalnie firmy, jakie wypożyczają wymienione telebimy, oferują również krytą scenkę, ławostoły, wyżywienie dla gości i sporo dodatkowych atrakcji.

Jaka jest cena wynajęcia telebimu?

Jeśli planujemy kupować telebim, wtedy należność będzie chwiać się mniej więcej od 10 tys. do 70 tys. złotych. Świetnej jakości, ogromne telebimy będą kosztować od około 47.000 zł i więcej. Bez wątpienia dużo lepiej opłaca się pożyczyć telebim (głównie, jeśli zdarzenie będzie miało charakter niepowtarzalny). Zaraz po napisaniu w Google, np. sformułowania „telebim wynajem”, można zobaczyć, że opłaty wypożyczenia telebimu w rodzaju sportowym zaczynają się orientacyjnie od 100 zł za jedną dobę. Wszystko tak naprawdę zależy od przeglądanej usługi (oraz liczebności wynajętych ekranów ledowych), jak i zakresu działań wybranej firmy.

Jeżeli zaciekawił Cię ten materiał oraz pragniesz wiedzieć o wiele więcej o inscenizacji wizyjno-dźwiękowej na przeróżne wydarzenia, kliknij w odnośnik obok – Telebimy – a pewnie przyuważysz to, czego dokładnie wypatrujesz.

Komentarze są wyłączone.