Wesele bez alkoholu – oczywiście ze znanym DJ-em

pozycjonowanie stron toruń pozycjonowanie pozycjonowanie firmowych stron
Pozycjonowanie stron internetowych – pierwsze kroki
27 kwietnia, 2017
odzyskiwanie sms z telefonu odzyskiwanie danych toruń odzyskiwanie danych android
Odzyskiwanie danych – SMS, dysk, tablet
29 kwietnia, 2017

Wesele bez alkoholu – oczywiście ze znanym DJ-em

dj na wesele dj na wesela bydgoszcz wodzirej konferansjer

dj na wesele dj na wesela bydgoszcz wodzirej konferansjer

Ceremonia weselna jest niepowtarzalną uroczystością rodzinną, jaka powinna trwale pozostać w pamięci wszystkich uczestników imprezy. Bardzo dobrze by było, gdyby przywoływała jedynie pozytywne wspomnienia. Każda para śni o doskonałym, gustownym i zniewalającym weselu. Więc takim, na którym wszyscy będą bardzo dobrze się bawić z zachowaniem kultury i smakiem do samego końca.

Wesela bez mocnych trunków

Obecnie regularnie oglądamy reklamy w Internecie wyróżniające alkohol, tytoń i papierosy elektroniczne oraz kolejne używki, przykładowo kawę. Niejednokrotnie niedojrzałe osoby rozważając wesele pragną zaspokoić wszystkich, zaś optymalną receptą jest alkohol. Kiedy go wypijamy wszystko jest poza nami i zupełnie nie przeszkadzają nam już złośliwe przytyki teściowej, krzyk najmniejszych gości oraz aromat skrętów przesuwający się nad nimi (mimo że osobiście wcale nie palimy). Dj na wesele, wykwintne potrawy, wielorakiego rodzaju gry i wyjątkowa atmosfera – to wszystko w rzeczywistości wystarczy. Wstrzemięźliwość na owych zabawach zdarza się niezmiernie rzadko, lecz od pewnego czasu bardzo dużo małżeństw zaczęło zalecać wspomniany styl. Dlaczego? – z uwagi na najmłodsze dzieci, jakie po prostu nie mogą poznawać krewnych pod wpływem silnych trunków, natomiast z innej strony – jest to wyraz dojrzałości oraz odpowiedzialności.

Sporo osób, w zasadzie nie tylko wchodzących w skład Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „idealna uczta nie zależy od sumy spożytego trunku” albo „wcale nie potrzeba napojów wysokoprocentowych, ażeby dobrze imprezować”. W sytuacji przyjęć weselnych jest to o tyle niesamowite, ponieważ w naszym kraju wspomniane okoliczności od zawsze były bogato zakrapiane. Pary, jakie zdecydowały się obecnie na wesele bez wódki, wina i innych alkoholi, wielokrotnie słyszały krytyczne przytyki, odrzucenie możliwości uczestnictwa w imprezie lub określenia „co ludzie powiedzą”. O ile wynajęcie biegłego wodzireja na uroczystość wcale nie jest niczym zaskakującym, to niedostatek alkoholu – jak najbardziej.

DJ dla wymagających gości

Odpowiednie przyjęcie to uprawniony DJ na wesele z Bydgoszczy oraz ścieżka dźwiękowa dopasowana do gustów uczestników imprezy. To oczywiście on określa harmonogram uroczystości i wymyśla najprzeróżniejsze niespodzianki. Na przyjęciu weselnym bez alkoholu jest dosłownie obowiązkowy. Cieszący się popularnością DJ to gwarancja wyjątkowej zabawy chociażby przez trzy dni (łącznie z poprawinami). Jakie są jego pierwszoplanowe obowiązki? Prócz tego, iż jest odpowiedzialny za dopasowanie utworów, to każdorazowe zdarzenie musi być przez niego dosyć wcześnie zapowiedziane oraz przeprowadzone. Każdy uczestnik ma się doskonale bawić, choćby ten najbardziej niepewny. Praca wodzireja rozpoczyna się niejednokrotnie od wytypowania uczestnikom ich siedzeń, zaś w następnej kolejności – jednocześnie z kolejnymi wydarzeniami – razem śpiewa z bawiącymi się gośćmi, tłumaczy im ruchy podczas tańca, prowadzi różnego typu animacje. Wszystko to prowadzi w sposób wesoły, jednakże wcale nie nieprzyjemny. DJ powinien być „duszą towarzystwa”, zwłaszcza na biesiadach bez napojów alkoholowych. Trzeźwi nowożeńcy, krewni i znajomi niemało wymagają i to przez dłuższy okres w zestawieniu do tychże, którzy zaraz na samym wstępie imprezy są pod wpływem alkoholu.

DJ na inne imprezy bez alkoholu

Bez alkoholu w niektórych przypadkach może funkcjonować sporo klasycznych uroczystości, m. in. wieczory kawalerskie, narodziny dziecka, rocznice ożenku. Zamiast wydawać fundusze na spirytus, wino oraz szampana, powinniśmy wykazać się nieco lepszą wyobraźnią. Wieczór kawalerski jest w stanie trwać chociażby parę dni, a w trakcie imprezy Panna Młoda jest nauczana do wykonywania roli dobrej partnerki. Taka sytuacja odnosi się do wieczorów kawalerskich, w trakcie jakich w ogóle nie muszą tańczyć rozebrane tancerki. Zabawy i randki bez alkoholu są znakomitą alternatywą szczególnie dla tych planowanych w tradycyjnym tonie. Wielekroć Panowie mówią, że chcą bawić się znakomicie w czasie ceremonii, natomiast nie tylko dzień później chwalić się kolegom jaką ilość udało im się spożyć różnych trunków. Trunek służy głównie do tego, żeby „zasłaniać” ważne rzeczy, np. brak doświadczania satysfakcji ze zdarzenia, przywiązania do najbliższych (bądź generalnie kontaktów społecznych) bądź niekorzystnego spostrzegania egzotycznej kultury. Często ludzie w ogóle nie chcą się pobierać, ponieważ nie mają pieniędzy na alkohol oraz w sumie nie poznają prawdziwego sensu takiego wydarzenia. Nie chodzi tutaj z pewnością jedynie o napoje alkoholowe, ponieważ wydatków związanych z ceremonią w Kościele i weselem jest dużo więcej.

Zaślubiny, narodziny dziecka i kolejne familijne zabawy bezalkoholowe nie wyróżniają się praktycznie niczym od takich klasycznych. W ustalonym miejscu gra legendarny DJ, na twarzy uczestników imprezy zwyciężają uśmiechy, Młoda Para tańczy w obłokach, rodzice jednej oraz drugiej strony stoją przejęci. W sumie nie ma otumaniającego alkoholu, przez jaki nierzadko takie najdroższe chwile odchodzą w niepamięć i zastępuje je agresja, niezrozumienie, arogancja oraz potyczki zaproszonych gości.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o wiele więcej, wejdź tu – DJ na wesele bydgoszcz

Komentarze są wyłączone.