KATALOGOWANIE

Katalogowanie stron internetowych

Katalogowanie stron to prosty i efektywny sposób na podbicie wyszukiwarek internetowych. Fundamentalny pakiet katalogowania zaczyna się już od 100 zł. A wydajność? Wzrost pozycji witryny nawet o kilkanaście oczek w bezpłatnych wynikach wyszukiwania w Google.

Nasza firma łączy wygodne mechanizmy z klasycznymi metodami pozycjonowania. Dajemy Tobie ofertę wprowadzenia linku wysyłającego do witryny Twojego przedsiębiorstwa do nawet 100 moderowanych katalogów seo. Proponujemy przyjazne dla wymagań wyszukiwarek teksty SEO z opracowaną przez specjalistów bogatą grupą wyrażeń kluczowych. To wystarczy, aby zdobyć popularność w sieci. To perfekcyjna forma reklamy internetowej. To usługa SEO która wzbogaci Twoją firmę.

Katalogowanie z Topranking to:

  • Prawie 100 skutecznych katalogów stron
  • Oryginalne artykuły SEO
  • Wiele pakietów katalogowania w ofercie w rozmaitych cenach
  • Gwarancja wzrostu pozycji strony w Google
  • Bezpieczeństwo dla Twojej strony

Case study

Nie chcemy zabierać Ci czasu opowiastkami o tym jaka wspaniała jest nasza usługa dodawania stron do katalogów. Zamiast tego skoncentrujemy się na pokazaniu Tobie przypadku jednego z naszych Klientów. Sam\a zdasz sobie sprawę z tego, że nie można nie skorzystać z usługi katalogowania stron w strategii, jaką wypracowaliśmy właśnie dla Ciebie.

Pani Alicja jest właścicielką firmy oferującej artykuły do włosów w Toruniu. Swoje wyroby oferuje w niewielkim salonie, oraz poprzez sklep internetowy. Ma stosunkowo silną konkurencję. Mimo tego, po dodaniu w naszej grupie katalogów internetowych 40 tekstów reklamowych z odnośnikiem wiodącym do sklepu www, strona internetowa Pani Alicji skoczyła z 25 miejsca na 15. Później po głębokiej optymalizacji strony www sklepu i dodaniu dodatkowych 20 artykułów SEO, strona internetowa podskoczyła o kolejne kilka oczek, trafiając do pierwszej dziesiątki bezpłatnych wyników wyszukiwania w Google. Efekt dodawania stron do katalogów niezwykle pozytywny. Tym bardziej, iż aktualnie Pani Alicja oferuje swoje akcesoria szerszemu gronu odbiorców, a zyski z sprzedaży stale rosną.

Taki jest efekt finalny katalogowania seo. Pewne mechanizmy potrzebują jednak bardziej dokładnego opisu. Dla przykładu to dlaczego nasi specjaliści stawiają na katalogowanie przy użyciu artykułów reklamowych. Według naszych ekspertów teksty SEO są najefektywniejsze przez to, że scalają dwa główne czynniki pozycjonowania – dużą liczbę wyrażeń kluczowych i wysokiej jakości link zewnętrzny. Każdy tekst SEO jest oryginalny. Nie powielamy zawartości, gdyż może to spowodować regres pozycji witryny, a nie jej wzrost. Każdy artykuł SEO to pięć tysięcy znaków. Pomyśl ile odmiennych słów kluczowych oddających oczekiwania klientów Google może zostać dodanych w takim wpisie. Każdy tekst SEO to także indywidualny, wartościowy link zewnętrzny. A im wyższa liczba takich linków, tym wyższa wartość Twojej strony w Google.

Jak możesz zauważyć katalogowanie stron to bardzo łatwa technologia marketingowa. A przy tym wcale nie taka droga, jak mogłoby się wydawać. Nie czekaj! Wypróbuj nasze katalogi SEO i zostań z naszą firmą na dłużej. Twoja strona internetowa, analogicznie jak Pani Alicji, może dotrzeć na 1 stronę bezpłatnych wyników wyszukiwania w Google.